| cataliniQ a întrebat:

Despre metin2. Caut un metin2, gen metin2 hammer, fara lag, 24/24 functionabil ( ON ), inregistrare ON, download ON, site ON. Pt asta funda + vot! P.S : daca nu ati jucat acel svr si nu stiti daca e ON, nu va obositi sa mi-l scrieti ca raspuns. Lasati-mi daca se poate si LINK SITE! Multumesc mult! ( promit ca voi vota raspunsurile voastre, daca raspunsul pe care mi-l dati mie, este O.K.)

Răspuns Câştigător
| R4V3N a răspuns:

Frate, uite aici :
- Metin2 Mage http://metin2mage.com/international/. E foarte Fain. Banii ii faci repede si e level maxim 250. Armuri noi si arme la fel, multe evolutii, GM prietenosi si multe altele.
PS. E on 24-7 adica 24 de ore din 7 zile. Funda?