| smekeru200 a întrebat:

Sall,TPU! doresc ca cineva sa ma ajute! am descarcat metin2 energy si nu stiu ce are imi da o eroare cu Runtime eror:nu stiu ce unde am instalat jocu cu launcher1(adica ala de pornire)! AJUTATI-MA VA ROG! si mai sus scrie ceva cu C++...
AJUTOR! Cel mai bun raspuns funda! jocu se dezarhiveaza nu se instaleaza!

Răspuns Câştigător
| anonim238907 a răspuns:

Metin 2 energy e un virus... nu exista metin 2 energy, de fiecare data cand incerci sa il deschizi iti viruseaza pc-ul sau laptopul.
Sper ca te-am ajutat
Funda?