| robijam a întrebat:

Era un joc mai vechi cam din 1999 - 2000 cu politisti de in primul nivel jefuiau unii o banca iar la sfarsit unu arunca cu niste butoaie si un camion sau o masina dupa tine apoi in al doilea nivel erai pe un vas de croaziera de la sfarsit parca erau unii ce zburau la geam cu niste jetpackuri.Cine ma ajuta primeste funda!

2 răspunsuri:
| CrushBoy89 a răspuns:

Daaaa stiu joculbig grin Erai un politist parca.Dar nu stiu cum se numeste din pacatehappy

| robijam explică (pentru CrushBoy89):

I-am aflat numele este V Cop 2