| papusica2013 a întrebat:

Sall tpu.Eu cand eschid Gta San Andreas imi da erro 'The Instruction at '0x004c9a8f' referenced memory ar '0x00000050'.The memory could not be 'read'.
Eu am dat rezolutia mai mica si imi da erroarea si in SAMP si MTA...CE fac?

Răspuns Câştigător
| Stolniceanu_Iustin_1997 a răspuns:

Fa un nou User la PC! Daca ai Windows 7 mergi la Control Panel/User Account and Family Safety/User Accounts/Manage Accounts/Create a new account, sau mai simplu mergi la:
Control Panel\User Accounts and Family Safety\User Accounts\Manage Accounts
Copii asta in bara de sus de la foldere! Oferi Funda?

1 răspuns: