| Bogdy4Boss a întrebat:

eu joc tanki online si am vazut niste hack-uri cu care sa cresc sau sa fac cristale.
Aproape toate videoclipurile care le-am vazut foloseau cheat engin si am descarcat si eu acest cheat engine si nu stiu sa-l folosesc. Eu vreau s-a ma invatati si pe mine cum sa-l folosesc nu conteaza ce versiune de cheat engine doar sa mearga sa ma ajute ori cu crescutu ori cu cristalele (as vrea mai mult pentru cristale dar daca stiti pentru crescut nu ma deranjeaza) daca stiti si amandoua sa-mi explicati pentru amandoua dar daca stiti un alt program pentru asa ceva nu ma deranjeaza numai sa mearga va rog frumos.

PS: Cel mai bun raspuns primeste funda+vot si v-as ruga sa-mi dati si un link de unde sa descarc hack-ul in care imi explicati cum sa-l folosesc sau versiunea de cheat engine. (va multumesc celora care incercati sa ma ajutati).

2 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

1 la mana vreau sa iti zic ca cheat engine dauneaza calculatorului tau(l-am avut si eu si pana nu l-am dezinstalat calculatorul se misca in reluare).
2 la mana degeaba flolosesti cheat negine online pentru ca creeaza doar un paravan(adica nu iti da cristale mai multe doar schimba numarul lor.Pe romana e ca si cum iti faci curat in camera si in loc sa arunci gunoaiele le bagi sub pat.)

| Bogdy4Boss explică (pentru MrWanted):

Ok da sti tu vreun hack pentru tanki bun?
sau pentru metin2