| Stefan_Calinescu_1998 a întrebat:

eu vreau sa ma apuc de gameplay ca satana si nu stiu ce program imi trebui am incercat fraps dar nu stiu sa il folosesc eu vreau un program care filmeaza bine si nu produce lag astept raspunsuri sau daca vreti sa ma ajutati sa folosesc fraps, cum dau sa filmez la fraps?

1 răspuns:
| Romeo44 a răspuns:

Salut,daca vrei sa te apuci de gameplay-uri iti trebuie un pc foarte bun. Orice program de inregistrat o sa iti faca lag...Incearca cu Bandicam sau daca nu vezi tutoriale pe youtube cu fraps sau alte programe de inregistrat.Bafta happy