| SexyBlue a întrebat:

ieri, am vrut sa aflu un cont de facebook caruia i-am uitat parola, dar stiu id si parola la messenger cu care mi-am facut contul de facebook, dar, din pacate cand dau acolo ai uitat parola si scriu email imi zice : contul tau a fost dezactivat. Cum adica? ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nimic nu mai poti sa faci!
YAHOO MAIL - CONT DEZACTIVAT!
Conturile Yahoo! sunt dezactivate şi şterse după douăsprezece luni în care nu au fost utilizate. Un cont este considerat inactiv dacă nu a fost accesat în acel interval de timp, chiar dacă în perioada respectivă a primit mesaje de e-mail. Notă: Autentificarea printr-un client de e-mail, precum Microsoft Outlook, Mac Mail sau o aplicaţie de pe un telefon mobil nu este considerată o autentificare validă. Trebuie să vă autentificaţi în contul dvs. de pe un site Web Yahoo! folosind un browser de Internet (Internet Explorer, Safari, Firefox, Chrome).
Odată ce contul a fost dezactivat, este imposibil ca echipa Yahoo! Mail să extragă informaţiile stocate.
Pentru informaţia completă citeste Termeni si Conditii privind Serviciile YAHOO - http://info.yahoo.com/legal/ro/yahoo/utos/terms/
Bafta!