| mucificatorul201 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste siteuri ca si eMAG? mai mult pentru computere deoarece vreau sa imi cumpar
TP-LINK TL-WN722N 150Mbps High Gain Wireless USB Adapter (nu intrebati de ce) si pe amazon nu livreaza in Romania

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://l.profitshare.ro/l/3772020 Utilizeaza codul VCUHU9KS pentru reducere daca vrei. Si grabeste-te, mai sunt 2 in stoc.

| mucificatorul201 explică (pentru CM7YRE):

MULTUMESC MULT acum pot sa maapuc de hacking pe kali linux la wifi multumesc di nou

1 răspuns: