| anonim_4396 a întrebat:

imi spune ti cum s afac rost usor si gratis de diamante in shadow fight 2(pe android)?

9 răspunsuri:
| NimeniNr2 a răspuns:

Foloseste magazinul Aptoide (pe care il vei gasi usor pe google), cauta Shadow Fight 2 (mod). Dupa ce il downloadezi te duci in magazin si dai buy la diamante si bani.

| Marian121996 a răspuns:

Cauta pe google CreeHack.Eu l-am folosit si merge 100%. Gaseesti tu un site de download.
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Marian121996):

Si cum folosesc aplicatia?

| Marian121996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai descarcat-o? Daca da trebuie doar sa intri in Shopul de diamante si sa cumperi orice.Nu o sa iti mai ceara sa introduci numarul de card sau alte date.O sa cumpere automat fara sa dai nimic.Sa sti ca trebuie sa ai internet ca sa "cumperi".

| anonim_4396 explică (pentru Marian121996):

Si mi se duce garantia daca intalez aplicatia?

| Marian121996 a răspuns (pentru anonim_4396):

In ce sens ti se duce garantia?

| anonim_4396 explică (pentru Marian121996):

Pai mi se duce

| anonim_4396 explică (pentru Marian121996):

Daca imi imbunatatesc satarile telefonului

| Marian121996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are frate nici o legatura.