| swat009 a întrebat:

in weekendul asta mi-am luat crossfire mi-am facut cont si imi zice ceva cu :This service.nu stiu ce sa fac plzz fundabig grin

Răspuns Câştigător
| silviu08 a răspuns:

Jocul este inchis pentru europeni din august 2011. daca ai cont facut de dinainte de august 2011, atunci poti juca. altfel cauta pe net un cont gratuit, deja facut.
http://www.bugmenot.com/view/crossfire.nu

2 răspunsuri:
| swat009 explică:

Cand il vor deschide?

| silviu08 a răspuns (pentru swat009):

Nu cred ca o vor mai face. Daca vrei iti pot da exemple de alte jocuri gen crossfire: WolfTeam, Blackshot, Operation 7, Combat arms, Warrock.
Toate gratuite si online