| Ripqer a întrebat:

Sall TPU
Intrebare Convresationala:
Care e cea mai buna placa video pentru gaming?
Care e cel mai bun processor pentru gaming?
Care e cel mai bun ram pentru gaming?
Cea mai buna placa de baza?
Cea mai buna placa de sunet?
Funda

7 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Topicu' asta e o gluma proasta si o pierdere de timp.
Dar ca idee, de ex. cel mai bun procesor la ora asta, pana apare ceva mai bun este 3960X: http://www.mediadot.ro/......dition-box

Bafta!

| Ripqer explică (pentru SpecialistIT):

A fost doar o gluma, ma plictiseam si nu prea aveam ce face si in plus am precizat inca de la inceputul intrebarii ca e conversationala, nu trebuie sa te enervezi fara motiv...

| KodrutZ a răspuns (pentru Ripqer):

Haha, ai uitat sa intrebi "Nu-i asa ca AMD sucks si Intel rulz, ATI are probleme cu driverele si NVIDIA e cea mai tare, mai ales daca are 2 GB de memorie pe 64 de biti?"

| Ripqer explică (pentru KodrutZ):

Amd e de rahat cu 8 nuclee tot si-o ia de la Intel cu 4 nuclee ca procesor si nu neaparat Sunt bune si placile Video ATI ca de exemplu ATI Sapphire si Crossfire

| KodrutZ a răspuns (pentru Ripqer):

Si sa nu uitam ca Windows 7 e mai bun decit 8 fiindca 7 are un colt, iar 8 arata ca doua co*ie unul pste altul. 7 e mai mascul, asa.

| Ripqer explică (pentru KodrutZ):

Win 8 e praf, nu e pentru gaming si e de tot Rahatul, a fost scos pentru bani si nu pentru utilizare.

| KodrutZ a răspuns (pentru Ripqer):

Da, da, dar sta frumos ca wallpaper. Si are colturi, desi 8 nu e macho, interfata e colturoasa. Aspra, dura, fara compromisuri, pentru barbatii adevarati. Acum, si la magazinul de calculatore din colt, disponibil si in rate. Se elibereaza fara prescriptie medicala!winking