| DebiiYT a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii ourWorld.
Aveti conturi pe ourWorld de care nu mai aveti nevoie sau a e sila sa il cresteti in nivel?
Dati-mi un mesaj cu parola si adresa de inregistrare si va ajut (nivele sub 24 nu cresc)
Poate voi da si o fundita celui care imi da de tot un cont cu nivel mare peste nivelul eu momentan sunt 72...
ASTEPT RASPUNSURI!

1 răspuns:
| ℒi a răspuns:

Buna. Crezi ca cineva o sa-ti dea contul lui propriu de OurWorld? Nu prea cred. Ei au muncit ca sa faca level-ele acelea. Si unii se gandesc ca poate le furi conturile. Dar. nah oh go on. Just sayin` happy.
xx