| AndreyStan a întrebat:

joc 4story si nu stiu ce caracter sa aleg dintre somn(umblator nocturn), magician, evocator, preot si razboinic, am un arcas de 29 dar nu prea imi place.Care ar fi bun pvp? ca la restul toate sunt bune, mie mi-ar placea somnul si razboinicul, dar nu stiu ce sa aleg, pls ajutati-ma dau funda.

1 răspuns:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Salut! Eu sunt expert in 4s (3 ani).Ei bine toate sunt bune dar mai ales, cel mai bun e umblatorul nocturn.Are magii cu care poti bloca adversarul ceea ce e ideal pentru un caracter 4s.E bun si la crescut (3 din 5 stele ca sa zic asa) iar la duele e f bun (5 din 5 stele). Razboinicul e bun la crescut 4/5 stele si 3/5 la duele.Alege felina ca are multa multa viata :d. ORICUM SPER CA TE-AM AJUTAT. Somnambul=cel mai bun.Bye :*!