| Serginyo a întrebat:

Sall TPU, joc mai multe jocuri mari si care nu merg conform asteptarilor mele. Ce as putea face in afara de a imi schimba componentele PC-ului. Eu am auzit de patch, cica iti face jocul cu mai putine laguri sau deloc cu laguri. Plzz ajutati-ma cu ceva, orice sa nu mai mearge asa gre jocurile. Cel mai bun raspuns ia fundaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Aaaah, pai asa zi. APB Reloaded e o porcarie atroce din orice punct de vedere, dar mai ales al optimizarii. Eu aveam un Athlon X2 4000+ inainte si cu ala mergea mizerabil (cu 2GB ram si un HD 4770 cu 512 MB GDDR5), dupa care am trecut la i3 2120, 8 GB si aceeasi placa video, acum se misca bine, insa tot o timpenie de joc ramine. Chestia e ca e MIZERABIL de prost optimizat, calculatorul tau o fi el slab, dar nu e acolo problema cea mai mare.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai face bine sa zici ce calculator ai si ce jocuri joci, sa ne facem si noi idee. Nu de alta, dar patchurile nu fac minuni.

| Serginyo explică (pentru KodrutZ):

Pai, calculatorul meu ii: procesor pentium 4 cu 3. 00ghz su 2.90 ghz
3 gb ram
nVIDIA gt 440 cu 2 gb

si jocul APB reloaded

| KodrutZ a răspuns (pentru Serginyo):

Aaaah, pai asa zi. APB Reloaded e o porcarie atroce din orice punct de vedere, dar mai ales al optimizarii. Eu aveam un Athlon X2 4000+ inainte si cu ala mergea mizerabil (cu 2GB ram si un HD 4770 cu 512 MB GDDR5), dupa care am trecut la i3 2120, 8 GB si aceeasi placa video, acum se misca bine, insa tot o timpenie de joc ramine. Chestia e ca e MIZERABIL de prost optimizat, calculatorul tau o fi el slab, dar nu e acolo problema cea mai mare.