| anonim_4396 a întrebat:

La mortal kombat 4 cum fac fatality? Cine stie dau FUNDA! Va rog!

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai te uti la moves list si acolo iti da ce taste sa apesi ca sa iti iese fatalitatea.
Si trebuie sa stii si distanta de la care se face.
De ex sub-zero ca sa-i faci fatalitatea trebuie sa stai la distanta medie de ardversar si cand zice ''finish him'' apesi
spate-spate-jos-spate-HP(HP inseamna cand dai cu pumnul) si pe urma ai fatalitatea.

1 răspuns:
| unu111cool a răspuns:

Deci fi atent, te duci la practice dai la Difficulty Novice si ti apasat space+j timp de 10-15 sec pana se aude un ras dupa apare acolo fatality, ele sunt pe off dai on sa le activezi pe toate.Cam asata e dupa te duci langa adversar si dai Z+Tbig grin Funda?