| Dragossm a întrebat:

Sall TPU, la Top Eleven pe facebook pot trimite bani sau jucatori unui prieten?

Răspuns Câştigător
| NedeFcSb a răspuns:

Nu poti deoarece de ex:ai un cont de nivel 10 si trimiti un jucator de 1 stea de pe ala de 10 pe un cont de nivel 1 jucatorul ala care ar avea o stea ar fi de 9 stele intelegi? si de aceea s-ar creea o mare nedreptate, necorectitudine.Si in cazul banilor pot spune cam acelasi lucru.in cazul unui jucator de nivel 1, 2 vreo 5 milioane inseamna enorm, cat pentru un jucator de nivel 10 5 milioane inseamna o nimica toata? Sper ca te-am ajutat si ai inteles happy Funda? tongue

2 răspunsuri:
| MonkeyBoy a răspuns:

Nu,nu poti! Nu exista nici o modalitate.

| anonymous2666 a răspuns:

Nu, nu poti happy dai Funda? happy