| Rusenn a întrebat:

.. M-am jucat pe tableta Dream League Soccer si m-am conectat cu google+ si fratele meu mi-a sters jocul iar cand l-am instalat si m-am conectat iar luasem jocul de la inceput... Cum pot sa reiau jocul de unde ramasesem?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Nu cumva se salveaza datele in serverele lor?

@Rusen -> Conecteaza-te inca odata la google+ cu acelasi cont si ar trebui sa iti dea de unde ai ramas.

1 răspuns:
| Dish0n0red a răspuns:

Asa am patit si eu.Stiu ca e nasol, dar nu poti relua jocul de unde ai ramas daca a fost dezinstalat pentru ca datele jocului (salvarile) sau sters odata cu instalarea.

| userul7200 a răspuns (pentru Dish0n0red):

Nu cumva se salveaza datele in serverele lor?

@Rusen -> Conecteaza-te inca odata la google+ cu acelasi cont si ar trebui sa iti dea de unde ai ramas.