| P1chu a întrebat:

..m-am plictisit... spuneti-mi si mie niste jocuri frumoase dar nu shootere!big grin

8 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

Gta iv, metin2, cs preferabil pe net si sa stii ca nu e shooter ci hl2 episode 1, 2 nfs the run the sims 2-3 dar cel mai bine ai lasa pc-u si tei duce in lumea reala jocate q fete baieti.etc funda?

| Uraniu a răspuns (pentru EmanuelThN):

CS, HL2 episode 1 si 2 sunt shootere, iar gta IV e Third-person shooter...

| EmanuelThN a răspuns (pentru Uraniu):

Lolgta iv shooter? si ca sa stiu cs su hl2 nu sunt sutare ci action fps

| Uraniu a răspuns (pentru EmanuelThN):

Ele sunt FPS-uri. FPS Inseamna First-Person Shooter

| EmanuelThN a răspuns (pentru Uraniu):

Bine daca zici u

| Uraniu a răspuns (pentru EmanuelThN):

Cauta pe net ce inseamna FPS-urile daca nu ma crezi

| EmanuelThN a răspuns (pentru Uraniu):

Bnbn

| beinurus1 a răspuns:

Metin 2