| Razvan299 a întrebat:

Ma joc metin2 united si nu stiu ce caracter este bun PvP si vreau sa precizati si bonusurile.

Fast plz. fundita

Răspuns Câştigător
| Adyut a răspuns:

Buna. In primul rand tin sa-ti precizez ca cel mai bun caracter PVP este- Sura BM(Magie Neagra) cat si Ninja pe Lame.

Pe langa aceasta vreau sa completez spunandu`ti ca cele mai bune bonusuri sunt : Critica/Protectia (Sabie/pumnal/evantai/etc...)/Semi-om/ Cat si mult int(Pt sura) Si mult dex (Pt ninja)

Daca tii cont de acestea totul va fi perfect. Si sa nu uit sa-ti spun ca iti recomand sa-ti faci pentru fiecare caracter cate un set.(Ninja-lame/arc Sura-Sabie etc...)

Sper sa-ti fi fost de folos... Bafta!