| bosuletulprofuletul a întrebat:

SALL TPU ma poate ajuta si pe mine cineva nu imi merge minecraft Romania sp si cand dau sa ma loghez imi apare negru stau cateva secunde si se inhide.
si dupa cum vam vazut pe uni la voa va apare monjang si la mine negru si se ibhide daca ma poate ajuta cineva va rog mult de tot.

1 răspuns:
| dragosnila233 a răspuns:

Cred ca stiu ce problema ai... Daca ai Windows 7 dai pe start (pe butonul de jos in stanga) si scrie la Search RUN dai enter si scrie pe el %appdata% intra pe folderul. minecraft apoi in bin si vezi ca ai ceva minecraft.jar dai Open With si deschideo prin WinRar (Instaleazati WinRar scrie pe google WinRar) si sterge folderul META-INF.

Daca tot nu iti merge poate nu ai instalat java! lol

Funda :X