| cOFFee666 a întrebat:

ma puteti ajuta cu cv?
Am vazut in niste video-uri la cs ca sedan astia si multi altii au tinta de la awp pe large. am cautat dar nu gasesc cum as putea sa fac rost de ea si mai important cum as putea sa o fac sa fie si buna adica, cand un terro e langa mine sa nu stau sa dau click dreapta dupa stanga ci direct click stanga(am auzit ca sunt niste setari pentru asa ceva) si la alte arme am vazut ca au tinta foarte faina asa ascutita cat de cat daca ma puteti ajuta sa fac rost de ea plSS dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Nu exita crosshair la AWP in CS. E din cauza filmarii. Se vede doar pe film, la ei pe monitor nu se vede. Si nu exista setari, ci doar skill. Sa stii unde se va duce glontul.

| cOFFee666 explică (pentru Ineys):

Da, dar ei au tinta de la arma mai modificata nu doar alba
eu asta caut

| Ineys a răspuns (pentru cOFFee666):

Sunt cliente de CS speciale, modificate, acum nu stiu ce client are crosshair-ul cum il vrei tu. Cauta pe net crosshair cs, si vezi modele.

| cOFFee666 explică (pentru Ineys):

Sa inteleg ca uh nu esti steam on?

| Ineys a răspuns (pentru cOFFee666):

Nu mai joc cs de cateva luni bune.laughing