| Vendetta47 a întrebat:

Mi-am creeat un server de CounterStrike 1.6.Eu pot intra pe el dar ceilalti playery nu pot.Am scris acolo la sv_lan 1 sv_lan 0.Am schimbat din lan pe Internet dar tot nu merge crying ce sa fac.

5 răspunsuri:
| Vendetta47 explică:

Aprope ipul serverului e :169.254.158.106:27015 testeazal daca tieti merge

| LoZy a răspuns:

1.Cand deschizi serverul.asigurate ca dai "unblock" la firewall
2.Asigurate ca le-ai dat ip-ul:port-ul corect acelor "playeri"
3. daca nu merge nici asa.sterge serverul si fal iar dupa acest tutorial:
http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html

| Vendetta47 explică (pentru LoZy):

1.cum dau unblock la server.
2.am net de la rds cum aflu ipul. daca-mi explici chestile astea ai funda.

| LoZy a răspuns:

Lasa-mi id tau de mess sau skype si te ajut acolo..desi ma indoiesc ca o sa iti mearga pe rds