| Krack_Jonny_1986 a întrebat:

Sall TPU, mi-am descarcat Clash of Clans pe telefon (Samsung galaxy core prime) si cand se incarca acea bara mov se blocheaza 20 sec si dupa imi apare no internet connecton,ce fac? Am Wifi si am Full net, de ce se blocheaza? am android 5.1.1

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Probleme de la aplicatie dezinstal-reinstal, software e de vina si eu am patit la fel dar dupa un reinstal nu a avut nimic(daca folosesti telefonie mobila pentru net se poate intrerupe).

| Neamţu_Alex_1996 a răspuns:

Si eu am aceasta problema. tu ai rezolvat cumva? ajuta-ma si pe mine daca ai rezolvat problema te rog!

| Neamţu_Alex_1996 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. daca ai rezolvat te rog sa imi spui si mie cum