| CuloriHD a întrebat:

Sall, TPU mi-am facut un server de minecraft si am nevoie de un co-owner cineva care se pricepe la minecraft....sa ma ajute sa fac un server frumos adica sa ma ajute sa gasesc si sa bag diverse plugin'uri

Cine este interesat sa lasa un raspuns cu

Varsta
Experienta in minecraft
Experienta de Helper,Super helper, builder, owner etc...

Si cam atat.

A da si server nu este inca hostat...o sa il hostez dupa un anumit nr de playeri.

2 răspunsuri:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Te pot ajuta eu! In ciuda faptului ca am doar 12 ani, am experienta de 2 ani la servere si am avut si propriul server, deci le am cu helper, builder, owner si alea alea...pentru mai multe detalii, adauga-ma la skype: andythaboss

| Gul_Farhad_1995 a răspuns:

As vrea eu! Am experienta de 10 ani si am 21 ani! Am destul timp! Dami datele servereului!