| ToPBosS a întrebat:

mi-am luat Naruto Shippuden Dragon Blade Chronicles si la inceput te pune sa muti 2 cutii cu ajutoru chiakrei da nu stiu dupa ce butoane trebuie sa fac asta(jocu in mod normal este pentru WII da il am pentru pc)cine imi da raspunsul corect ii dau funda.

2 răspunsuri:
| allexboss0 a răspuns:

Zi-mi link-ul de unde ai descarcat naruto sa vad despre ce e vorba si poate te pot ajuta! sau da-mi add : allex_boss0

| ToPBosS explică (pentru allexboss0):

Ba eu sunt in legatura cu narutou vezi ca eu incerc sa te bag in lista de mes da nu merge asa ca bagama tu nadolu_adrian98 am o poza cu o masina ok sall