| Anonim420420 a întrebat:

Mi am luat un laptop i5 si vreau sa ma joc pe el cs go, il duce dar imi e frica sa nu l ard deoarece ma joc foarte mult, ce accesorii imi recomandati? Cooler extern?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai nevoie de asa ceva sa nu ti se incalzeasca prea rau
http://www.pcgarage.ro/......lus-black/

| Johny_George_1997 a răspuns:

Ce gpu ai si ce rami? ia-ti un cooler extern (nu-ti lua dela din piata la 15 lei ca degeaba il iei) si asigurate ca ai mereu spatiu destul detesupt cat sa lasi aerul sa treaca pe detesupt sa patrunda la componente sa le raceasca.eu tot ma joc pe un laptop i7.3.4 16 gb ram si gtx 970 si am pus cooler extern si ma joc cam cate 6 -7 ore zilnic poate mai mul cateodata. cooleru ajuta mult dar la fiecare 3-4 ore de jucat cel mai recomanda e sa iesi putin afara sa iei o gura de aer curat si sa pui in acelasi timp laptopu pe standby putinc a sa mai ia si el o gura de aer rece.in rest... have fun gaming,.