| sPriT3SiCoL4 a întrebat:

Mi-am luat volan si mi-am luat si un joc euro truck simulator,si am facut toate setarile pe volan dar nu merge sa fac de volan dreapta stanga si nici la pedale,va rog ajutati-ma dau funda+vot+recomandare, va rooog

Răspuns Câştigător
| fabyan99 a răspuns:

Ai primit cu volanul un CD (driver-ul volanului) instaleaza-l intra in euro truck te duci acolo la setari dai pe volan si acolo unde e A si D la A dai click sa modifici si ti volanul pe stanga pana cand se modifica cu Y+ sau Y- la pedale la fel doar ca cu pedalele. Funda? big grin