| AnoniM3l3Dasvtaq a întrebat:

Sall tpu.Nu-mi m-ai merge iphone-ul...nu se m-ai deschide.L-am conectat la Pc prin usb si s-a inchis si nu m-ai porneste. Ce sa-i fac? Baterie are, nici cand e la incarcat nu se deschide.ce pot face?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Culmea ar fi daca are un virus, posibilitati mici dar alte cauze pot fi din sistemul operativ care nu mai merge corespunzator. La un magazin unde repara mobile il vor deschide si vor vedea ce are, te suna sau iti spun cand mergi sa iti zica ce are si pretul reparatiei, eu am zis in mare ce poate sa aiba.