| zurghii a întrebat:

Sall TPU, pe leauge of legends cum faci ca caracterul sa faca animatii? Este vreo tasta sau ceva? De exemplu, atunci cand ucid pe careva, champul meu sa danseze sau ceva. Ca atunci cand stai nemișcat pentru 10 sec.

3 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Dacă scrii in chat /joke, /dance, /taunt şi /laugh în fereastra de chat, campionul tău va efectua în joc acţiunea respectivă. Aceste interpretări pot fi de asemenea asociate unor taste rapide, în meniul de opţiuni, pentru a fi utilizate exact la momentul potrivit în timpul unui joc.

| zurghii explică (pentru Santo2190):

Bun, si imi poti spune unde anume in setari pot binda comenzile?

| Santo2190 a răspuns (pentru zurghii):

Ctrl+ 1/2/3/4