| darius1225 a întrebat:

pe transformice cand trimit sms la 1401 cu titlu CODE dc nu imi trimite nimic inapo cu un cod cine ma ajuta sa mearga sa primesc codul ii dau si lui codul si funda

5 răspunsuri:
| ciribist a răspuns:

Deci cand trimiti CODE la 1401( nu mai stiu daca 1401 era sper ca asa e ) trebuie sa ai credit macar 2 euro pe acolo, vezi sa ai semnal, sa scrii CODE exact asa cu litere mari daca nu merge asa fa chestia cu 235 capsuni si trimit PASS la 1339, si eu joc tfm ma cheama Ciribist baftawinking

| darius1225 explică (pentru ciribist):

Nici la 1330 nu mi-a dat mesaju si mi a trimis

| ciribist a răspuns (pentru darius1225):

1339 trebuie laughing)

| darius1225 explică (pentru ciribist):

M-am incurcat la 1339

| darius1225 explică:

Mersi