| AaN56 a întrebat:

pentru cei care joaca epic duel cine stie de unde sa iau noua armura cu 5 defense si 5 resistance la 5, 5k?

Răspuns Câştigător
| ZigZagMTFK a răspuns:

A si daca nu merge asa, du-te tot acolo la acei gardieni, doar ca du-te in dreapta, iti arata o sageata tot sa te duci. Cand ajungi la Galatea, vezi ca este undeva un fel de crapatura. Intri acolo si te da intr-o lupta cu unu pe care trebuie sa il bati si dupa aia iti da armura

3 răspunsuri:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Sall! E usor vezi ca undeva sus unde sunt 2 steaguri unu cu rosu si unu cu albastru, care se cheama Legion Vault Health si Exile Vault Health, dai pe cea rosie click, si dupa dai pe Jump to Inferal Mines. Te duci tot inainte, si dupa vezi ca iti apar 2 gardieni. Dai pe Legion Footsoldier, iar dupa Ally Whit Legion. Te va teleporta undeva si acolo este unul care vinde armuraaa! big grin

| AaN56 explică:

Ca sa-l bat pe ala nu stiu daca poate bate cineva bossu.Tot n-am gasit ala cu shopu vrei sa ne intalnim pe epic sa imi arati?

| AaN56 explică:

Imi spune asta You have already sworn allegiance to our enemeis! Get out of here!