| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Problema mea este ca de fiecare data cand deschid samp-ul apare o chestie cu : Grand Theft Auto Sa requires at least DirectX version 9.0... Vaaa rog ajutati-ma, spuneti-mi ce sa fac! stiu ca imi trebuie directx, dar nu stiu de unde! funda daca vreti sa ma ajutati...

3 răspunsuri:
| xVLDx a răspuns:

Probabil ca trebuie sa downloadezi DirectX 9.0 sau o versiune mai noua. Asta e problema, si mie mi-a apaut la fel, si am rezolvat. Funda?

| αʅҽxƈσσʅʅ explică (pentru xVLDx):

Stiu ma omule chestia asta! dar nu stiu de unde sa instalez directx! da-mi un site please

| xVLDx a răspuns (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

Stanga, jos, pe acest site e un buton : Download. Dai pe el.

http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html