| abcfed a întrebat:

Puteti sa imi zice un metin gen metin2Steel?
Sa aiba 6/7 si sa intre 10% rezistenta/atac rase sau 20% va rog mult!

6 răspunsuri:
| SlєndєrGirL a răspuns:

Http://metin2game.com/ cel mai tare. incearca

| abcfed explică (pentru SlєndєrGirL):

E cel mai de rahat server si am zis ca vreau cu 6/7! daca nu sti nici un mt bun nu mai comenta nimic! m-ai pus sa il downloadez deagaba

| SlєndєrGirL a răspuns (pentru abcfed):

Cu asta ma ocup, enervez oameni.

| abcfed explică (pentru SlєndєrGirL):

Sti cumva ce bonusuri trebuie la sura pe magie neagra? dar te rog raspunde bine daca stii.

| SlєndєrGirL a răspuns (pentru abcfed):

Aproximativ la fel ca la shaman int, pv depinde de cat si ce intra, stii tu si de ce itm faci

| kapetanuza a răspuns:

Uite niste mt2 mai bune decat alea cu 6-7 cu rez si alte prosti
http://energymetin2.com/
si pe asta is modati dar daca stii sa te descurci ii bati si pe aia eu am fost ninja ark fara site dadeam si 150k ii faceam de ras pe aia cu site totul ce tr sa stii ii sa faci bonusuri is si 6-7 dar da numa crit.patrundere,monstru,str,dex,int
eu m-am lasat ca nu mai aveam ce face ii faceam pe aia prea urat