| predutalex1 a întrebat:

puteti sa-mi faceti si mie rost de un hack pe metin2, un hack de trade si unul de yang?

1 răspuns:
| Waxyzz a răspuns:

Yang hack nu exista. Trade hackurile sunt doar excrocherii (inscenarii facute e youtube). De ce? Pentru ca aceste hackuri ar trebui sa modifice date din baza de date a jocului(a hostului) dar jucatorul este limitat doar la a modifica din baza lui e date. Ce inseamna asta? Ca pentru a modifica o valoare de yang sau de a face un trade hack trebuie sa modifici ceva de pe calculatorul altcuiva, ceea ce este imposibil(Toate trucurile cu Cheat Engine sunt doar o iluzie adica iti modifica doar vizual). Iar hackurile de gen multi hack (speed hack, wallhack) functioneaza pentru ca ele consista in jocul instalat la tine pe calculator.
Toate chestiile pe care leai vazut pe youtube sunt FAKE. (Scuze pentru greselile de ortografie etc. dar imi las textul in mana auto-corectorului)