| 2BeCristi a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati niste componente de pc bun astfel incat sa-mi mearga toate jocurile si sa fie si ieftin.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Calculatoarele pentru jocuri nu sunt ieftine. vrei sa te joci cele mai noi jocuri trebuie sa ai buzunarul pregatit. ceva asa mediu ar fi pe la 2000 de lei.

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

E destul sa te uiti la cerintele ultimelor jocuri ca sa-ti faci o idee ce se cere in mod special.
http://www.game-debate.com/....../index.php

| Bewaree a răspuns:

Ochelari bici vibrator perzervativ etc laughing))

| DarKKneSS a răspuns:

Componente bune si ieftine? Nu cred ca ai sa gasesti totusi poate la mana a doua.Eu am un magazin aici si am cumparat 2 GB rami cu 120 lei iar acum 2 GB costa 92 de lei.