| Razvan_Razvan_1998_61R5 a întrebat:

Sall TPU, puteti sa-mi spuneti si mie niste jocuri pentru acest pc : Processor Pentium(R) Dual-Core CPU E5800 @ 3. 20GHz

Video Card NVIDIA GeForce 405

RAM 3.0 GB

Operating System Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

(Funda)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sniper Elite 1, Call of Duty 1 si 2, Gta San Andreas :sa-mp(foarte fain), Robocraft/Unturned/Block N Load si Warface de pe Steam, agar.io de plictiseala pe browser, Far Cry 1 si 2, Fifa 12, 13, 14,
Postal 2(un joc unic), Need for Speed Most Wanted, CS GO poate pe low sau medium, Gta 4 tot pe low sau medium cu umbrele off, Spintires ETS 1 si daca as mai sta sa mai ma gandesc as mai gasi doar atat imi aduc aminte sper sa iti placa jocurile.

1 răspuns: