| AllexCiucurovschi a întrebat:

Sall TPU, Recent mi-am deschis un cont bancar BCR, cand am ajuns acasa am vrut sa bag in steam 15 euro, dar imi spune,, Opțiunea de a efectua transferuri bancare online a fost dezactivată. Pentru a putea transfera bani online, trebuie să activați opțiunea de transferuri online" Va rog mult ajutati-ma. Dau funda,

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Contacteaza banca. O problema de genul am avut-o si eu, foloseam un card de la ei pe cand lucram la o firma si nu puteam sa efectuez plata cu el la un provider de servicii web. Am sunat la ei, dupa ce mi-au confirmat identitatea au efectuat modificari si dupa 2 ore am avut optiunea activata la loc.

| AllexCiucurovschi explică (pentru AlinKun):

Iti multumesc tare mult. Am sunt azi la ei si exact cum ai spus tu s-a intamplat big grin, in 2 ore am putut face tranzacti online.

1 răspuns: