| Aqustic a întrebat:

Sall TPU, Stie careva cum sa fac la mt2 sa dau dmg mai mare?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Depinde pe ce metin2 ca pe metin2ro poti da dmg mai mare dar trebuie sai itm +9 si puncte la pv dar de ex pe privat sunt bonusuri de adaugat de schimbat le poti folosii depinde ce te faci la warr trebuie tarie rez magie semi om critik regenerare pv la saman inteligenta si critik, la sura inteligenta si regenerare pm si critik, la ninja flexibilitate rez magie si critik intra mai multe dar acum nu iti pot zice dar eu zic sa te faci warr Joaca Metin2Energy happy regat galben

| Aqustic explică (pentru Dark13):

Sami spui cum te cheama tongue

| Aqustic explică (pentru Dark13):

Daca ai putea sami spui un mt2 2012 cv gen King-mt2winking