| devil1995 a întrebat:

Sall TPU, stie careva de ce nu mai merge metin2 united?

4 răspunsuri:
| mady31mady a răspuns:

Pai depinde daca il ai de mult sa stii ca s-a facut altu downloandezi din nou oricum tot downloandezi din nou si inainte de asta stergi toooot mt2 united dic calculator dupa descarci :d

| Darius95 a răspuns:

Si eu am jucat metin2 united, si dintr-o data nu a mai mers. acum iar mere si mi se pare mai naspa straight face

| devil1995 explică (pentru Darius95):

Pai la mine nu merge am mai jucat si eu si vreau sa ma reapuc dar cand deschid peacherul imi da o arruare dar pot intra in joc dar cand vreau sa ma conectez imi da erruare de conectare.dc?

| Lamulet a răspuns:

Pai sti de ce nu-ti merge ca ai nevoie de Net Framework Bafta
Funda te rog