| paul365 a întrebat:

stie cine unde trebuie sa adaog salvarile de la smackdown vs raw 2011?

4 răspunsuri:
| eXp1r a răspuns:

Pe ps sau pe calculator? Daca pe calculator, ar trebuie sati arate daca vrei sa salvezi cand iesi din joc

| paul365 explică (pentru eXp1r):

Am SVR 2011 pe WII si il joc pe PC.Nu am chef sa joc to jocul si sa-l termin eu vreau sai bag salvarile dar nu stiu cum. Daca ma poti ajuta iti dau funda+vot.

| eXp1r a răspuns (pentru paul365):

Incearca sa intri in my documents si vezi daca iti scrie ceva de wrestling

| paul365 explică (pentru eXp1r):

Nu am.