| OoOAlexandruOoO a întrebat:

stie cineva de ce imi merge pc greu? si ce sa fac sa nu mai mearga asa greu

9 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Incearca o reinstalare a sistemului de operare.

Răspuns utilizator avertizat
| OoOAlexandruOoO explică:

Va multumesc dar am rezolvathappy

| IoanaSorina a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

Scuze ca te intreb, dar cum ai rezolvat? Vreau sa stiu si eu pentru ca si eu am o astfel de problema la calculatorul meu, si vreau sa stiu ce sa fac happy

| PulbereDeStea a răspuns:

Probabil virusat. Cred ca ai nevoie de un windows nou si un antivirus bineinteles. Dar vorbeste cu cineva care se pricepe la calculatoare, poate se rezolva cu un antivirus. Eu nu ma am cu calculatoarele, dar iti spun ce am patit si eu.

| Maria19b a răspuns:

Buna;* asa am patit si eu, acum cateva zile. straight face insa e adevarat, era plin cu poze, muzica, si multe programe. Insa am avut si niste virusi, care s-au transmis prin facebook si mess. Insa poate sa fie si din cauza net-ului. Te sfatuiesc sa-ti reinstalezi windosu' si vei vedea ca va merge mult mai bine si daca nu este devina pc-ul te asigur ca va fi ok.
Bafta;*

| ady4ever888 a răspuns:

Probabil pentru ca nu ai destul ram sau poate ai virusi.
Depinde de ce sistem de operare ai si ce componente ai in unitate
Zi-mi ce componente si ce sistem de operare ai.