| 3k1n0xX a întrebat:

stiti cumva niste jocuri mai misto cu personaje din anime-uri cum ar fi bleach naruto devil my cry etc va multumesc

4 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Eu ma joc The Embodiment Of Scarlet Devil big grin. Nu e cu personaje din anime`uri dar este cu fete anime, e destul de interesant.

| Miauti a răspuns:

Stiu eu!

Ever 17
Fatal Hearts
persona 4 (si asta e frumos )
Buso Shinki Battle Masters Mk. 2 (e frumos!)
yu gi oh
7 Blades (PS2)
Digimon World(ps2)
Tsukihime (VN)
Fate/Stay Night (VN)
Shuffle! (VN)
Clannad (VN)
Chaos; Head (VN)
Yugioh: Power of Chaos series (Card Game)
Battle Moon Wars (Tactical RPG)
Melty Blood (It has VN mode and fighting game mode)

Si incazul in care te apuci de manga poti vizita http://miauti.blogspot.com/

| CGDclau a răspuns:

Mha stiu eu jocuri de Nintendo naruto si bleach daca vrei... da-mi un PM pe idu cgdriker@yahoo.com siti dau eu likuri de download daca vrei.

| RayCOMBO a răspuns:

-Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm (1, 2,3) (PS3)

- Bleach Soul Ignition(PS3)

-Bleach Soul Resurrection (PS3)