| ali17 a întrebat:

Sall TPU, stiti niste skinuri de cs de ak-47 sau m4a1? dati-mi id de mess.Ca sa-mi dati prin mess skinuri cine vrea sa-mi dea id de mess si sa-mi dea skinuri

1 răspuns:
| TinK0de a răspuns:

Asculta uite aici skinuri de cs are lansator de bomba cutite noi iar armele sunt super belea uite aici iti alegi skinul care vrei http://www.tutorialecstrike.com/skins.html dupa ce le-ai descarcat intri in counter strike/cstrike/models si le bagi acolo alea.mdl iar alea.wav in Counter strike\cstrike\sound\weapons funda plz:D