| YQANA a întrebat:

SAll TPU.sunt disperata! am cont pe stardoll si cineva mi-a furat contuuu .din fericire l-am recuperat dar din nou o sa mi-l fure e o fata acre stie !cum sa fac sa nu il mai gaseasca !am schimbat si emailul !nu stiu va rog ajutati-ma!dau funda! va rog pls pls plscrying((((((((((((

Răspuns Câştigător
| Anniiii a răspuns:

Presupun ca, daca ti-ai schimbat email'ul, nu-ti va mai putea fura contul. incearaca totusi sa schimbi si parola happy.

| YQANA explică (pentru Anniiii):

Mersi pentru ajutor ti-am dat funda! am schibat mailu si a mers mersi :*:*:*:*:*

1 răspuns: