| Kaidenrawwr a întrebat:

Unde il gasesc pe piggsy in gta san andreas fara misiune sau mod.

3 răspunsuri:
| cosmin63 a răspuns:

Ba pot sa te ajut.eu sunt vanator de mituri.pe piggsy poti sa il gasesti intr-o cabna de pe muntele ala. daca nu este acolo sa il cauti la o ferma tot de pe muntele ala ca eu am vazut pe youtube. sper sa il gasesti si mai am si eu o intrebare pentru tine:vreau sa stiu cum sa faci misiunea:breaking the bank at caligula's?

| cosmin63 a răspuns:

Il gasesti intr-o ferma pe acolo de la munte.stii acolo padurea aia unde faci misiunile dupa ultima misiune din los santos.nu mai stiu unde.o sa-ti spun cand o sa intru in san andreas