| vanhelsing689 a întrebat:

Sall tpu.Va rog ajutatima.De ce numi merge ultimate spiderman? ...graphica este super naspa(nu se vede panza, nu se vede nimic bine)Funda.Va rog ajutatima sunt disperat.

10 răspunsuri:
| torresbydragos a răspuns:

Ai pc-ul prea praf.ia-ti altul.

| vanhelsing689 explică (pentru torresbydragos):

Iti dau funda daca imi sugerezi alt joc

| vanhelsing689 explică (pentru vanhelsing689):

Tot gen spiderman

| torresbydragos a răspuns:

Spiderman 2. daca nu iti merge spune-mi.multa lume il considera cel mai bun joc cu spiderman.

| vanhelsing689 explică (pentru torresbydragos):

Lam jucat si l-am terminat.

| torresbydragos a răspuns:

Mai ai ultimate spiderman? daca da intra la setari si da-i la medium. daca nu, spune-mi.

| vanhelsing689 explică (pentru torresbydragos):

Ce sa dau la mediu si de unde(la dysplay am dat da altceva nu-mi arata cu mediu)

| torresbydragos a răspuns:

Ai intrat in setarile jocului, daca da da grafica la medium