| WatDaFuq a întrebat:

Va rog must sa-mi dati un cont de metin2gx ca cineva mi la luat si va rog dau funda la cine zice si merge contul

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Uiteti si contul(demonstratie) Inregistrarea a avut loc cu sunces.
Informati de inregistrare.
Nume de utilizator: ipbdanielsmecher
Passwort: celmaitare
E-Mail: draghicenoiu.bogdan@yahoo.com
Nume real: daniel
Cod stergere carcter: 1234567
Solicitare parolă: Animal_favorit?
Răspuns: Cainele

1 răspuns:
| bogdi504 a răspuns:

Nimeni nu o sa-ti dea un cont de metin2 GX sau orice alt metin deoarece nimeni nu e prost sa dea un cont pentru o simpla fundita pe care o poti castiga mai repede decat ai facut contul de metin2 GX si in + ia un cont facut de mine cu numele:danielsmecher si cu parola :celmaitare funda? nu e inca confirmat contul...stai sa intru pe mail