| AdI1231234 a întrebat:

voi ce ati alege pe metin2ro intre sura magie neagra si sura arme magice?

Răspuns Câştigător
| AlexSarariu a răspuns:

Pe magie neagra e bun doar la duel. La crescut faci pe tine ca sa zic asa de abia daca rezisti cu buff. Eu as alege arme magice deoarece e cel mai bun caracter pvm, si te ajuta si pvp sa rezisti mult. Acuma care iti place tie, eu doar mi-am dat cu parerea.

1 răspuns:
| italianullll a răspuns:

Pai la crescue e mai bun arme magice dar la duel e bun black magic... asa am facut eubig grin