| meastylin a întrebat:

vreau niste jocuri frumoase soicale dau care se pot descarca daca stiti cv jocuri frumoasa sa mile spuneti okey^_^

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Pentru tine stiu jocuri ca: lady popular (online)winking, family restaurantbig grin,cake shop, luxor 1, 2, 3, zuma revange sau deluxe, online mai este si sims social (pe facebook) si multe altelethinking Daca mai vrei jocuri cauta pe: ejocuri.combig grin funda?big grin te rogpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| meastylin explică:

Bluegrayy mai putea ajuta te rog sa gasesc un cont la myepets plz si eu iti dau contul meu la pixie hollow cu membru

| Bluegrayy a răspuns:

Social e imvu