| aless007 a întrebat:

Vreau niste pareri.Care este cel mai tare joc dintre: Counter-Strike si League Of Legends.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

League Of Legends.

| Terminatorul2 a răspuns:

Depinde, sunt doua jocuri diferite si nu cred ca poti compara shooter-ul cu un RPG, aste depinde de preferintele fiecaruia dar, pentru mine CS e net superior

| TEOn00b a răspuns (pentru Terminatorul2):

LoL nu este RPG...dar ai dreptate, sunt doua jocuri total diferite, iar CS castiga pentru pasionatii de shooters(eu), dar si lol este smecher (dar tot dota 2>LoL)... (dar tot mai smecher un Battlefield)

| Deliciouscupcake a răspuns:

League of Legends.